The Best bookmaker bet365 Bonus

Дървен материал от www.emsien3.com

درباره دیتاسنتر هتزنر

دیتاسنتر هتزنر (Hetzner Online )  تحت مالکیت آقای مارتین هتزنرمالک اصلی شرکت Hetzner Online در کشور آلمان می‌باشد. این شرکت در سال 1997 میلادی با هدف ارائه خدمات حرفه‌ای میزبانی وب آغاز به کار نمود و هم اکنون دارای چندین مرکز داده‌ها در آلمان و فنلاند است. مرکز داده (دیتاسنتر) در واقع یک سرور اختصاصی است که می‌تواند جایگزین چندین سرور مجازی گردد و با این کار هزینه‌های شما را کاهش دهد.

 

سرور اختصاصی آلمان Hetzner

زمانی که شما یک سرور اختصاصی دارید مدیریت کار راحت‌تر بوده و همچنین پیگیری و مانیتورینگ مصرفی آسان تر خواهد بود. با داشتن چنین اطلاعاتی دیگر مدیریت منابع، بررسی و تحلیل موارد مورد نیاز کار سختی نبوده و به راحتی هرچه تمام‌تر می‌توانید کار خود را با قدرت و سرعت باور نکردنی جلو برید.
هم اکنون سرور اختصاصی آلمان Hetzner یکی از برترین دیتاسنترهای اروپا محسوب می‌شود. دیتاسنتر هتزنر آلمان از نظر کیفیت پورت و شبکه در سطح بسیار بالایی قرار دارد که مورد رضایت  اغلب وب مستران ایرانی نیز بوده است. دو ویژگی مهم برای کاربران ایرانی برای انتخاب دیتاسنترhetzner نرخ ارائه خدمات و ارتباط اینترنتی با حداکثر ثبات می‌باشد. این دیتاسنتر همچنین دارای استانداردهای ISO 27001، ECO Award و Reader’s choice نیز می‌باشد. هدف کلی این مرکزطراحی محصول بهینه برای مشتریانی است که خواهان سرورهای کلاس حرفه‌ای هستند

دیتاسنتر چیست وچه قابلیت هایی دارد؟

دیتاسنتر به مکانی گفته می‌شود که از نظر امنیت فیزیکی ، تامین برق و تامین لینک ارتباطی اینترنتی دارای بهترین استانداردها بوده و میزبانی هزاران سرور را عهده دار می‌باشد. اطلاعات اغلب وبسایت‌ها از سرورهایی که درون دیتاسنتر وجود دارند لود می‌گردد. پس هر چه خدمات دیتاسنتر بهتر باشد، سرعت لود سایت و نیز کیفیت خدمات‌هاست (میزبانی وب) بهتر خواهد بود.

 دیتاسنتر هتزنر چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

خدمات ارائه شده توسط این دیتاسنتر شامل موارد زیر است:

 • میزبانی اختصاصی آنلاین
 • میزبانی وب مشترک
 • سرورهای مجازی
 • سرورهای مدیریت شده
 • گواهی نامه‌های ssl
 • سرورهای ابری
 • و...

آخرین اخبار درباره دیتاسنتر hetzner

آخرین اخبار درباره دیتاسنتر hetzner حاکی از آن است که این مرکز برای تمامی‌سرورهای خود امکان بهره مندی از فایروال سخت افزاری با توان دفع حملات گسترده از سوی هکرهای مهاجم را فراهم نموده است. همچنین این مرکز در سرویس پشتیبان خود از از رمزنگاری end  استفاده می‌کند، که داده‌ها را قبل از انتقال به کارگزار شما نشان می‌دهد و یک لایه اضافی از امنیت را به داده‌های شما اضافه می‌کند. سرویس پشتیبان از   deduplication داده‌ها استفاده می‌کند. این به شما این امکان را می‌دهد که از فضای ذخیره‌سازی در کادر ذخیره خود به روش بسیار کارآمد استفاده کنید . دیتاسنترhetzner  محدودیت‌های ترافیکی را برای همه حساب‌های میزبانی وب حذف کرده‌ است.

نسل جدید پردازنده‌های دیتاسنتر hetzner

این پردازنده‌ها به طور خاص برای رسیدگی به حجم کار خلاق طراحی شده‌اند که اجازه می‌دهند نرخ فریم بالایی را در ثانیه تجربه کنید.  بنابراین آن‌ها برای  ادیتورها ویدئو، انیمیتورها و گیمرها عالی هستند. نسل جدید پردازنده‌های  دیتاسنتر هتزنر در مقایسه با نسل قبلی CPU، باعث  افزایش اندازه حافظه نهان و واحدهای نقطه شناورگردیده‌اند.

مشاهده سرویس های ارائه شده از این دیتاسنتر

 شما می توانید سرور مورد نظر خود را از پلن های زیر انتخاب کرده و سرور مورد نظر را با کمتری کارمزد دریافت کنید.

EX-LINE SERVER AX-LINE SERVERPX-LINE SERVER

 

خدمات وب

طراحی سایت
شخصی، شرکتی، سازمانی، سفارشی
طراحی پرتال
بهینه سازی سایت
گواهی دیجیتال SSL

خدمات میزبانی

 • ثبت دامنه
 • میزبانی وب
 • میزبانی فایل
 • سرور اختصاصی
 • سرور مجازی

نماد اعتماد

لوگوی ساماندهی

logo-samandehi

Online bookmaker Romenia bet365