The Best bookmaker bet365 Bonus

Дървен материал от www.emsien3.com

1- شرايط و ضوابط كلي ارائه خدمات

تمامي مشتريان و استفاده کنندگان از خدمات ما اعم از حقيقي و حقوقي موظف به رعايت شرايط و ضوابط مندرج در اين صفحه مي باشند. فلسفه وجود چنين توافقنامه اي، حصول اطمينان از اين مطلب است که مشتريان ضمن استفاده از سرويسهاي ما، حقوق ساير استفاده کنندگان را نيز رعايت مي کنند و شرايطي بوجود نمي آورند که سرويس دهي اين شرکت به سايرين با اختلال مواجه شود.
ما حق اضافه، حذف و يا اصلاح هر يك از موارد اين مقررات را در هر زمان بدون اعلام قبلي را براي خود محفوظ مي داریم و اين عمل را مي توانیم از طريق ارسال موارد اصلاحي در سايت اصلي شركت يا اعلام رسمي شرايط اصلاح شده انجام دهیم.
هر گونه اعتراض نسبت به تخلف مشتري از شرايط استفاده مي بايست به آدرس ایمیل ما ارسال شود.

2- منابع سخت افزاري سرور

استفاده از منابع سخت افزاري سرور در سرویس های هاست اشتراکی مانند Cpu, Ram, Network و … براي هر يك از مشتريان حداكثر تا حد مجاز ظرفيت كل در يك روز مجاز است.
ما تنها مرجع قضاوت در مورد آنچه كه ميزان بالاي استفاده از منابع سرور است، مي باشیم. هر سرويس ميزباني وبي كه تشخيص داده شود فعاليتش با عملكرد صحيح سرور يا سلامت شبكه در تضاد است، بدون اعلام قبلي بسته خواهد شد.

3- ارسال هرزنامه (Spam)

ارسال حجم زيادي پيامهاي غير ضروري و يا بازرگاني از طريق اينترنت (كه به اين عمل ارسال اسپم مي گويند) بدون توجه به اينكه اين عمل ظرفيت سرور را پر مي كند يا در سرويس دهي به مشتريان ما اختلال ايجاد مي نمايد يا خير، ممنوع است.
هر گونه توزيع و يا فروش نرم افزارهايي که براي ارسال هرزنامه به کار مي روند نيز، بر روي سايتهايي که بر روي سرورهاي اين شرکت قرار دارند، ممنوع است. متخلفين از اين بند مي بايست جريمه اي معادل حداقل ۱۰۰,۰۰۰ تومان بپردازند و سايت آنها نيز بلافاصله مسدود خواهد شد.
ما اين حق را براي خود محفوظ مي داریم كه به صلاحديد خود در مورد اينكه چه موردي تخلف از اين بند را مشخص مي كند، تصميم گيري نمايیم.

4- برنامه هاي اجرايي

هر نوع برنامه اي كه خطر امنيتي بالقوه اي را ايجاد نمايد يا به نظر برسد كه بر عملكرد سرور يا سلامت شبكه تأثير نادرستي دارد بسته خواهد شد يا به صورت خودكار و بدون اطلاع قبلي حذف خواهد شد.
ما برنامه هاي اجرايي را كه با سايتهايي كه توسط اين شرکت ميزباني شده اند در ارتباط اند يا هر برنامه اي را كه احتمال داده شود با اهداف خرابکارانه مورد استفاده قرار مي گيرند، مجاز نمي دانیم.

5- استفاده غير قانوني

سرورها و خدمات ميزباني وب ما فقط مي بايست با اهداف قانوني مورد استفاده قرار بگيرند.
ارسال، نگهداري يا توزيع هر نوع اطلاعات، داده ها يا مطالب، كه در مغايرت با قوانين جمهوري اسلامي ايران و نيز قوانين بين المللي باشد، يا آنچه كه مستقيماً باعث تسهيل تخلف از هر نوع قانون مشخص شود، ممنوع است.

6- ويروسها و ساير فعاليتهاي تخريبي

استفاده از سرويسها يا تجهيزات ما براي ايجاد يا ارسال ويروسها، كرمها يا تروجان هاي اينترنتي ممنوع است.
در ضمن هر گونه تلاش براي ايجاد حملات DOS و Email Bombing و Flood کردن ممنوع است.

7- مسئوليت مشتريان

مشتريان شرکت مسئول فعاليت خود بر روي اينترنت هستند و از آنها خواسته مي شود که حقوق ساير مشتريان شرکت را محترم بشمارند.
ما اين حق را براي خود محفوظ مي داریم كه خدمات ارائه شده به مشترياني كه از خدمات به گونه اي استفاده مي كنند كه تأثير مخربي بر ديگر مشتريانش دارد را معلق نموده يا فسخ نمايیم

8- اقداماتي که در صورت عدم رعايت شرايط خدمات انجام مي شود

تخلف يک مشتري از رعايت مفاد اين توافقنامه، زمينه ساز بسته شدن سرويس وي مي شود.
ما تنها مرجع قضاوت در مورد اينکه چه چيزي مغاير اين توافقنامه است، مي باشیم.
هنگامي كه ما از تخلفي نسبت به اين توافقنامه اطلاع پيدا كنیم، يک بررسي ابتدايي انجام خواهیم داد و در طي اين بررسي، شرکت به منظور جلوگيري از فعاليتهاي غير مجاز احتمالي امكان دسترسي مشتري را محدود مي سازد.
بسته به ميزان اهميت تخلف، بر اساس تشخيص خود مي توانیم سرويس ميزباني وب يك مشتري را محدود ساخته، معلق نموده و يا فسخ کنیم.
چنانچه تخلف صورت گرفته يك عمل مجرمانه باشد، ما بخش مبارزه با جرايم رايانه اي نيروي انتظامي و ساير مقامات قانوني مرتبط با چنين تخلفاتي را در جريان قرار خواهیم داد.

9- اعمال تغييرات در سرويسها

شرکت اين حق را دارد که هر زمان صلاح بداند، نسبت به تغيير، ارتقاء، حذف و يا نصب امکانات نرم افزاري و سخت افزاري خود اقدام نمايد.
شرکت مي تواند در صورت لزوم اين تغييرات را از طريق وب سايت به مشتريان خود اعلام کند.

10- تهيه نسخه پشتيبان از اطلاعات (Backup)

شرکت از تمام اطلاعات سايتها و بانکهاي اطلاعاتي مشتريان، به صورت منظم هفتگي و ماهانه، نسخه پشتيبان تهيه مي کند اما بجز در مواردي كه اين شرکت كتباً با مشتري به توافق رسيده باشد، مشتريان منحصراً و كاملاً مسئول مديريت و تهيه نسخه پشتيبان از تمام اطلاعات خود هستند و در صورتي که در مورد خاصي نياز به بازيابي اطلاعات از دست رفته مشتري بود و نسخه پشتيبان شرکت به درستي عمل نکردند، شرکت به هيچ وجه مسئوليتي را در اين مورد نمي پذیرد.

11- حق مالکيت معنوي پارا سرور

مشتريان نمي توانند بدون موافقت كتبي شرکت، تمام يا بخشي از متوني را كه بر روي وب سايت های ما قرار دارد كپي نموده، تكثير كرده، چاپ مجدد نموده يا به هر شكل ديگر به كار ببرند و نمي توانيد از نشان تجاري، علائم و کلاً هر چيز ديگري که حقوق مالكيت معنوي آن براي اين شرکت ثبت شده است، بدون مجوز كتبي استفاده كنند.

12- انتقال به غير

مشتريان نمي توانند پيش از دريافت مجوز كتبي از شرکت، بخشي يا تمام حقوق يا تعهدات خود نسبت به اين توافقنامه را به ديگري واگذار نموده يا وكالت دهند.

13- موارد فورس ماژور

شرکت هيچگونه مسئوليتي را در قبال عدم رعايت تعهدات خود که به موجب بروز مسائل فورس ماژور پديد آمده اند، از جمله: بلاياي طبيعي، جنگ، شورش، اغتشاشات عمومي، حوادث کلي، زمين لرزه، اعتصاب، آتش سوزي، سيل، انفجار، کمبود نيروي کار، تصادفات، توقيف، محدوديتهاي دولتي و تحريم هاي بين المللي نمي پذيرد.
ضمن اينكه شرکت تحت هيچ شرايطي در برابر خسارات غيرمستقيم و اتفاقي از قبيل از دست رفتن اطلاعات و… مسئول نمي باشد و شما به هنگام سفارش اين تعهد را ميدهيد كه ادعاي در اين رابطه نداشته باشيد.
در چنين شرايطي شرکت تمام توان خود را به کار مي گيرد تا تاثيرات هر يک از موارد فورس ماژور را به حداقل کاهش دهد و آنرا سبکتر کند.

14- پرداخت ها

تمام هزينه ها بر حسب تومان نمايش داده شده اند. پرداخت ها نيز بايد به تومان صورت بگيرند.
شرکت روشهاي پرداخت زير را مي پذيرد:
حواله به حسابهاي بانکي اعلام شده بر روي وب سايت رسمي، فاکتورها و يا صورتحسابهاي شرکت.
پرداختهاي نقدي که در محل شرکت و يا به پيک شرکت، در ازاء دريافت رسيد، پرداخت شده اند.
پرداختهای اینترنتی توسط درگاه بانکهایی که در سایت معرفی شده اند.

15- تمديد قراردادها

جهت جلوگيري از قطع سرويس، مشتريان بايد حداقل ۱ روز قبل از تاريخ انقضاء نسبت به تمديد قرارداد خود اقدام کنند.
در صورت عدم تمديد به موقع دامنه و هاستینگ، شرکت هيچگونه مسئوليتي در قبال از دست رفتن اطلاعات ومالکیت به عهده نخواهد داشت.

16- هزينه هاي فعال سازي مجدد

در صورتيکه مشتري قصد بازگرداندن اطلاعات از بين رفته بوسيله Backup ما را داشته باشد، مبلغ ۱۰,۰۰۰ تومان دريافت مي شود.

17- انتقال سرويس ميزباني وب به دامنه اي ديگر

در صورتيکه مشتري قصد داشته باشد سرويس ميزباني وب خود را به دامنه اي ديگر تغيير دهد (آنرا تغيير نام دهد)، بايد ۵,۰۰۰ تومان پرداخت کند.

18- فسخ قرارداد

در صورتي كه مشتري قبل از اتمام ۷ روز نخست سرويس درصورت نارضايتي از سرويس براي فسخ قرارداد اقدام كند طبق ضوابط قرارداد هزينه او مسترد خواهد شد اما پس از ۷ روز اول سرويس براي فسخ قرارداد اقدام نمايد هيچ گونه هزينه اي از طرف شرکت بابت فسخ قرارداد و لغو استفاده از سرويس مسترد نخواهد شد.
شرکت، سايتها را تحت نظر نمي گيرد و قرارداد ميزباني وب شما را در صورت بروز مشکلاتي مرتبط با اينترنت، انتقال دامنه، عدم استفاده و يا هر مسئله ديگر، به صورت خودکار کنسل نمي نمايد.
شرکت اين حق را براي خود محفوظ مي دارد كه هر سرويسي را در هر زماني بدون اطلاع و به هر دليلي كه موجه تشخيص دهد، فسخ نمايد.
در صورت فسخ از جانب شرکت، در صورتيکه مشتري خلاف موارد اين موفقتنامه عمل نکرده باشد، شرکت مابقي مبلغ قرارداد وي را به مشتري مسترد مي کند.

19- ضمانت بازپرداخت وجه

تمامي خدمات ميزباني وب اشتراکي (لينوکس و ويندوز)، سرور مجازی (VPS)، سرورهای اختصاصی دیتاسنتر هتزنر شامل ضمانت بازپرداخت وجه قرارداد، تا ۷ روز پس از تاريخ عقد آن مي شوند.
اگر شما به هر دليلي از خدمات ارائه شده ناراضي باشيد و سرويس خود را تا ۷ روز پس از تاريخ عقد قرارداد فسخ نماييد، تمام مبالغ پرداخت شده (پس از کسر هزينه راه اندازي و ساير خدمات ارائه شده که طبق قرارداد، جزو تعهدات شرکت نبوده اند) را به شما باز مي گرداند.
در سرویس های ثبت دامنه و هزينه هاي مرتبط با آن، نرم افزارهاي WebMail و WLE امکان باز پرداخت وجه پس از ۷ روز وجود ندارد.
سرويسهايي که به دليل عدم رعايت مقررات ذکر شده در صفحه شرايط خدمات، توسط شرکت قطع و يا فسخ شده اند، شامل اين ضمانت نمي شوند.
به عنوان نمونه، اگر سرويس شما به دليل ارسال هرزنامه (Spam) قطع شده باشد، مبلغي به شما عودت داده نخواهد شد.
لازم به ذكر است حداكثر پس از يک هفته از تاريخ دريافت درخواست فسخ قرارداد، مبلغ قرارداد به شما بازگردانده خواهد شد.

20- باز پرداخت وجه قرارداد

وجوه پرداختي فقط در صورتي عودت داده مي شود كه مشمول تضمين ۷ روزه برگشت وجه شود. پس از گذشت ۷ روز از اولین روز تاریخ سرویس، هيچ وجهي عودت داده نخواهد شد.
بازگشت وجه تنها پس از تائید هویت مشتری بین ۲ تا ۵ روز کاری انجام میشود.

21 - اطلاعات شخصی کاربران

کاربر موظف است اطلاعات خواسته شده در هنگام ثبت نام را به طور صحیح و کامل در اختیار پارا سرور قرار دهد در مقابل، پارا سرور متعهد میشود اطلاعات شخصی کاربر نظیر ایمیل، آدرس، شماره تلفن و... به صورت کاملا امن نزد خود نگهداری نماید و نیز از آنجا که حفظ حریم خصوصی کاربران برای پارا سرور بسیار حائز اهمیت میباشد پارا سرور متعهد میشود که اطلاعات خصوصی کاربرانش را در اختیار هیچ شخص ثالثی قرار ندهد. با اقدام به خرید یکی از خدمات پارا سرور، به ما این اجازه را میدهید که در موارد ضروری مثل بررسی های داخلی شرکت، بررسی وب سایت و محتوای وب سایت شما و مسائلی از این قبیل از اطلاعات شخصی شما استفاده نماییم.پارا سرور موظف است چنانچه درخواست رسمی از سوی مراجع و ارگان های قضایی و یا دولتی مبنی بر در اختیار گذاشتن مشخصات کاربران دریافت کند، مشخصات فردی کاربران را تسلیم آن مرجع و یا ارگان نماید.

22 - پشتیبان گیری

پارا سرور تمام توان خود را در جهت تهیه نسخه ی پشتیبان از وب سایت کاربران به صورت مداوم بکار میگیرد، ولی همانند هر سیستم رایانه ای دیگری، پشتیبان گیری میتواند ناموفق باشد. به همین منظور ما به شما توصیه میکنیم دائما یک نسخه ی پشتیبان از وب سایت خود تهیه نمایید. کاربران موظف هستند که همیشه از فایلها و وبسایتهای خود نسخه ی پشتیبان تهیه کنند و بر روی رایانه ی شخصی خود نگهداری نمایند. همچنین پارا سرور مؤکدا توصیه میکند یک نسخه ی پشتیبان اضافی (بر روی CD، رایانه دیگر و ...) برای جلوگیری از از دست دادن فایلها و و داده های خود تهیه و نگهداری نمایند. مسئولیت و پاسخگویی در قبال فایلهای آپلود شده بر روی سرورهای پارا سرور سرویس گیرنده (مشتری) به عهده ی شخص سرویس گیرنده بوده و هیچ مسئولیتی در این زمینه متوجه پارا سرور نخواهد بود.  لازم به توضیح هست شرکت سرو ای تی به هیچ عنوان از سرورهای مجازی یا سرور اختصاصی  بکاب تهیه نمیکند  لذا اگر اطلاعات مهمی دارید یا هاستینگ ارائه میدهید حتمان نسبت به بکاب گیری در یک جای دیگر اقدام بفرمائید  و درصورت ایجاد مشکل شرکت شرو ای تی هیچ مسئولیتی را نخواهد پذیرفت .
ارائه بک آپ سرویس های مسدود شده، فقط تا 10 روز پس از تاریخ سررسید صورتحساب امکانپذیر است. بدیهی است پس از این مدت، ارائه بک آپ فقط در صورت پرداخت صورتحساب میسر خواهد بود. اطلاعات سرویس های منقضی شده، فقط تا 15 روز پس از سررسید صورتحساب بر روی سرورهای سرو آی تی نگهداری خواهند شد و پس از این مدت در صورت عدم پرداخت صورتحساب، سرویس مربوطه به کلی از روی سرور حذف خواهد شد و سرو آی تی هیچ گونه مسئولیتی در قبال اطلاعات از دست رفته ی کاربر نخواهد داشت.

23 - شرایط سفارش

ثبت سفارش توسط مشتری، به منزله ی قبول شرایط و قوانین پارا سرور میباشد. سفارشات ثبت شده، فقط به مدت 3 روز از تاریخ ثبت سفارش، قابل پرداخت خواهند بود و پس از آن منقضی خواهند شد و کاربر باید مجددا سفارش جدیدی در سیستم ثبت کند.

خدمات وب

طراحی سایت
شخصی، شرکتی، سازمانی، سفارشی
طراحی پرتال
بهینه سازی سایت
گواهی دیجیتال SSL

خدمات میزبانی

  • ثبت دامنه
  • میزبانی وب
  • میزبانی فایل
  • سرور اختصاصی
  • سرور مجازی

نماد اعتماد

لوگوی ساماندهی

logo-samandehi

Online bookmaker Romenia bet365